Állás | KORAX Gépgyár Kft.
HU
EN
RU

Álláslehetőség lézergép kezelésére

Feladatok:
- Műszaki rajz alapján leprogramozott lemezdarabok vágását végző lézergép kezelése, lemez elhelyezése a vágó felületen és leszedése.
Követelmények:
-legalább középfokú műszaki végzettség
-Számítógépes ismeretek előnyt jelentenek.
PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!!!!!
Amit kínálunk:
- bér
- utazási hozzájárulás
- hosszú távú munkalehetőség
- fiatalos, dinamikus csapat, jó hangulat.
Bízunk benne, hogy hirdetésünk felkeltette figyelmét!!!
VÁRJUK JELENTKEZÉSÉT!!!
További információt munkaidőben Szaniszlóné Szőllősy Nikolettánál a +36-24-485402/139-es melléken kaphat.
Jelentkezését, szakmai önéletrajzát, várjuk személyesen is, 2300 Ráckeve, Sillingi út 30. vagy e-mail-en a szollosyn@korax.hu e-mail címre.

Álláslehetőség betanított felületkezelő munkakörökbe

A Korax Gépgyár Kft. ráckevei telephelyére felvételt hirdet betanított felületkezelő munkakörökbe mihamarabbi kezdéssel, HOSSZÚTÁVRA:
Feladatok:
- Az elkészült munkadarabok felületkezelése kézzel, valamint szóró kabinban.
- Alapfokú végzettség, felületkezelésben szerzett tapasztalat előnyt jelent.
- bér

Nyitva tartás

Üzem:
Hétfő - Péntek: 06:30 - 14:30

Vállalkozási iroda:
Hétfő - Péntek: 08:00 - 16:00

Elérhetőség

2300, Ráckeve, Sillingi u. 30

Tel: +36/24 485 402
Központi e-mail cím: pbox@korax.hu

Közösség

Korax Gépgyár - lemezmegmunkálás, lézervágás